Aktuální soutěž

RE-PLAY 10s27 – Soutěž

Soutěžit můžete také zdarma pomocí tohoto odkazu: https://re-play.typeform.com/to/LJPHPQCa Výhercem notebooku se stává Michal Novotný z Jesenice (Visited 514 times, 12 visits today)
Pravidla soutěže 2018
K pořadu RE-PLAY neodmyslitelně patří soutěž, která je buď víkendová nebo dlouhodobá. Víkendovou soutěž vyhlašujeme na konci pořadu v sobotu a hlasovat je možné do pondělní půlnoci. Dlouhodobé soutěže jsou většinou na jeden nebo dva měsíce a více dle hodnoty soutěžního produktu a konec soutěže je vždy upřesněn v soutěžním videu na konci pořadu. Dlouhodobé soutěže se zúčastníte automaticky, pokud pošlete správnou odpověď do víkendové soutěže.
Aby se divák mohl účastnit soutěže, musí být občanem ČR nebo SK a musí poslat odpovědní SMS na číslo 906 06 13 a Slovensko na 6663 (cena jedné sme je 13Kč s DPH), nebo vyplnit správně formulář, který se objeví na webu pořadu (www.re-play.cz). Diváci, kteří správně odpoví pomocí SMS, automaticky vyhrávají kupón na nákup v CZC.cz v hodnotě 100 Kč (při nákupu nad 1000 Kč). Ze všech správných odpovědí vybereme vítěze avizované víkendové ceny.Výherce kontaktujeme pomocí SMS, kde si vyžádáme jméno, adresu a souhlas se zveřejněním jména a města. Výhry posíláme do 14 dnů od vyhlášení vítězů. Výhry není možné vymáhat soudně a na produkty platí tradiční záruka. Provozovatelem soutěže je GameWire s.r.o., jakékoli další dotazy ohledně soutěže pište na info@gamewire.eu.
(Visited 150366 times, 16 visits today)