Klávesnice uRage illuminated2 potěší hráče i pisatele funkcemi za rozumnou cenu

Kvalitní klávesnice představuje základ každého herního doupěte. Na jednotlivých klávesách totiž vaše ruce stráví většinu herního času. Proto je výběr dobré klávesnice velmi důležitý. Pohodlné hraní, ale i psaní může obstarat například uRage illluminated2.

Právě uRage illuminated2 nabízí vše, co při hraní budete potřebovat. Základem je české rozložení kláves, na které se dá zvyknout během okamžiku. Při používání jsme tak nezaznamenali prakticky žádné překlepy. Klávesy navíc rozzáří barevné podsvícení, které efektně lemuje i samotnou konstrukci. Výrobce myslel i na další detaily. Například podsvícení ideální mírou prosvítá skrz popisky tlačítek, včetně těch českých. Klávesnice se tak hodí pro hraní i práci v noci.

Co se konstrukce týče, tělo působí na omak robustním dojmem i přes plastový zevnějšek.

Nároční hráči pak jistě ocení Anti-Ghosting funkci díky které si klávesnice poradí i s více zmáčknutými klávesami naráz. O často rušivé tlačítko Windows se zase postará funkce Win Lock. Ta uzamkne zmíněnou klávesu a především u stříleček vás její nechtěné zmáčknutí nevyruší. Jak Anti-Ghosting, tak Win Lock přitom často najdeme až u dražších modelů. Přítomnost těchto funkcí zde o to více potěší, navíc fungují spolehlivě.

Samozřejmě není vše jen o hrách. Na klávesnici se také dobře píše. Může za to nejen zmíněné české rozložení kláves, ale například i integrovaná opěrka pro zápěstí a možnost nastavit si úhel sklonu sklopením nožiček. Klávesnice díky tomu bude vyhovovat velké většině uživatelů včetně těch, kteří méně hrají a více píšou.

Vše završují detaily, které nejsou kolikrát k vidění ani v rámci dražší konkurence. Například multimediální klávesy obslouží ovládání hudby, regulaci zvuku, ale třeba i zapnutí mailového klienta. Dále pletený dvoubarevný kabel, který vydrží i hrubší zacházení.

Celkově se klávesnice hodí nejen do herního doupěte, kde skvěle vynikne a poslouží svému účelu, ale i do pracovního prostředí. Multimediální klávesy totiž mohou značně zefektivnit práci. Díky tomu lze uRage illuminated2 doporučit nejen hráčům, ale i pisálkům.

(Visited 375 times, 1 visits today)

You might be interested in