MSI představuje extra silné notebooky s grafickými kartami Nvidia Geforce RTX Super

GRAFICKÁ KARTA NVIDIA GEFORCE® RTX SUPER™

Nová GeForce® RTX SUPER™ má více jader, vyšší frekvence a poskytuje tak SUPER výkon ve srovnání s GPU předchozí generace. Sledujte, jak vaše hry ožívají díky SUPER ray-tracingu, který dokonale vykresluje stíny, odrazy a osvětlení. Tensor jádra SUPER rychle zpracovávají výpočty AI umělé inteligence. Díky SUPER rychlejším pamětem, vylepšením výkonu a technologiím zpracování obrazu se z těchto GPU stává SUPER zbraň ve hře. Získejte své SUPER síly.

Deep Learning Super Sampling 2.0 – DLSS 2.0 využívá Tensor jádra, která jsou na RTX GPU dedikována pro výpočty umělé inteligence. Jde o vylepšenou neuronovou síť pro deep learning, která zvyšuje počty snímků za sekundu a zajišťuje skvěle vypadající ostrý obraz. Dodá potřebnou rezervu ve výkonu, kterou lze využít pro maximální nastavení ray tracingových efektů, vyšší rozlišení a prodloužení provozu na baterii až o 20%.

Dynamic boost – Inteligentně a automaticky vyvažuje výkon grafické karty a procesoru na základě jednotlivých snímků, čímž zvyšuje celkový výkon ve hrách. Dynamické zrychlení je automatické, adaptivní a vždy pracuje na zvýšení výkonu celého systému bez nárůstu spotřeby.

Advanced Optimus – Přelomová inovace přináší delší provoz na baterii a ničím nerušený zážitek ze hraní bez trhání díky technologii NVIDIA G-SYNC. Advanced Optimus určuje, která GPU vykresluje obraz a v pravý čas inteligentně vybírá vhodnou GPU podle typu pracovní zátěže bez nutnosti restartovat celý systém.

Revoluční nárůst výkonu až o 50 %.

Nová generace procesorů uspokojí hráče ve všech aspektech. Nejnovější procesor Intel® Core i9-10980HK má znatelný dopad na FPS v náročných hrách a při multitaskingu. Single core turbo boost dosahuje až 5,3 GHz!

POSTOJ A STYL

GS66 Stealth získal prestižní ocenění iF Design Award 2020 a Red Dot Award 2020. GE66 Raider získal Red Dot Award 2020. Notebooky MSI nabízejí sofistikované a kvalitní řešení a přizpůsobují se osobnímu stylu moderního hráče.

PROSTĚ TŘÍDA

Řada GS je kombinací mobility, výkonu a třídy. Je vybaven špičkovým výkonem uvnitř nízkoprofilové, tenké a lehké šasi. Prodloužená výdrž baterie posune hraní her na další úroveň.

ZROZEN Z DRAČÍ KRVE

Série GE se zrodila pro nadšené hráče. Ať už jste na LAN párty nebo na jiných akcích, řada GE jistě upoutá pozornost. Kromě toho, že poskytuje maximální výkon, je to první řada, která má na své šasi světelné RGB efekty.

(Visited 121 times, 1 visits today)

You might be interested in