Poslední kolo podzimní části je tu. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost nás překonat!

Máte v sobě skrytého trenéra? Dokažte to v soutěži Sazka Fantasy a poražte nás v Lize mistrů!

Naši svatyni tentokráte chrání Keylor Navas z PSG. Před ním jsou v obranném šiku Jan Bořil ze Slavie Praha, Reece James z Chelsea a Kyle Walker z Citizens.

V záloze opět sázíme na Raheema Sterlinga, „ostrostřelce“ Lukáše Masopusta, defenzivní štít Grzegorze Krychowiaka a Marka Marina z Bělehradu.

Již poněkolikáté si kapitánskou pásku navlékne Robert Lewandowski, po boku mu bude hrát, stejně jako v předchozím kole, Karim Benzema z Bílého baletu a doplňovat je bude Raúl de Tomás z Benficy Lisabon.

Co Čech, to trenér. Sestav lepší tým a poraz nás v Lize mistrů

Připojte se k Sazka Fantasy a poperte se o 50 000 Kč, registrovat se můžete zde. V tomto kole můžete vyhrát sluchátka Logitech G Pro X, myš Logitech G502 nebo myš Logitech MX518. Stačí se přidat do jedné z part Re-Play a porazit vaše protivníky. Nepropásněte příležitost porazit i nás!

Jak najdeš naše party? V seznamu part ve hře si vyhledej RePlay a přidej se do jedné, v níž je volné místo! Až budeš v partě, vstup uvnitř do miniligy Liga mistrů a poté se jen ujisti, že máš v turnaji hotový tým. Teď jsi jak v turnaji, tak přímo v soutěži Re-Play.cz!

G Pro X

Ty nejúspěšnější hráče z minulého kola (filamikes9, který si odnesl myš G502, Fantazo10, ke kterému putují sluchátka G Pro X, Tomas21CZE který se může těšit na novou klávesnici G413 a Tottenham1, kterému se rovněž poštěstí vyzkoušet si klávesnici G413) jsme kontaktovali prostřednictvím emailu a výhry jsou již na cestě k nim.

(Visited 287 times, 1 visits today)

You might be interested in