Ukažte, že jste během reprezentační pauzy nevyšli ze cviku a překonejte nás i v pátém kole!

Máte v sobě skrytého trenéra? Dokažte to v soutěži Sazka Fantasy a poražte nás v Lize mistrů!

Toto kolo jsme se rozhodli poprvé vyzkoušet překročení rozpočtu a s ním související bodový postih. V roli brankáře se tentokáte objevuje Ederson z Manchesteru United. Obránce si zahraje jeho spoluhráč Kyle Walker, dále mladíček de Ligt z Juventusu a Andrew Robertson z Liverpoolu.

Co se týče zálohy, znovu jsme vložili důvěru do Raheema Sterlinga a Mislava Oršiče, dále do Corentina Tolissa z Bayernu Mnichov a Joaa Félixe z Atletica Madrid.

Na útoku jsme nešetřili – vedle navrátilce Roberta Lewandowskiho si zahrají ofenzivní hvězdy Mohammed Salah a Karim Benzema.

Co Čech, to trenér. Sestav lepší tým a poraz nás v Lize mistrů

Připojte se k Sazka Fantasy a poperte se o 50 000 Kč, registrovat se můžete zde. V tomto kole můžete vyhrát myš Logitech G502, sluchátka Logitech G Pro X nebo klávesnici Logitech G413. Stačí se přidat do jedné z part Re-Play a porazit vaše protivníky. Nepropásněte příležitost porazit i nás!

Jak najdeš naše party? V seznamu part ve hře si vyhledej RePlay a přidej se do jedné, v níž je volné místo! Až budeš v partě, vstup uvnitř do miniligy Liga mistrů a poté se jen ujisti, že máš v turnaji hotový tým. Teď jsi jak v turnaji, tak přímo v soutěži Re-Play.cz!

G502

Ty nejúspěšnější hráče z minulého kola (stali se jimi Mato246, mhrebec, Lexa1717 a Pavka20) jsme kontaktovali prostřednictvím emailu a výhry jsou již na cestě k nim.

(Visited 91 times, 1 visits today)

You might be interested in