Ukažte, že je ve vás kus stratéga a překonejte naši sestavu pro čtvrté kolo!

Máte v sobě skrytého trenéra? Dokažte to v soutěži Sazka Fantasy a poražte nás v Lize mistrů!

Tentokráte naše tři tyče brání Kepa Arrizabalaga z anglické Chelsea. V bránění mu budou pomáhat Leonardo Bonucci z Juventusu, ve skvělé formě hrající Jan Bořil (mimochodem střelec jediné branky proti Barceloně) a Joachim Andersen z Lyonu.

Naši záložní řadu tohoto kola tvoří kapitán Slavie Tomáš Souček (na kterém, jak jsme se přesvědčili v průběhu tohoto týdne, Slavie stojí a padá), Raheem Sterling z Manchesteru City, „navrátilec“ Mislav Oršić z Dynama Záhřeb a João Félix z Atletica Madrid.

Kapitánem jsme pro toto kolo určili Roberta Lewandowskeho, hvězdného kanonýra Bayernu. Doplňovat jej budou jeho klubový spoluhráč Ivan Periśić a útočník Slavie Stanislav Tecl.

Co Čech, to trenér. Sestav lepší tým a poraz nás v Lize mistrů

Připojte se k Sazka Fantasy a poperte se o 50 000 Kč, registrovat se můžete zde. V tomto kole můžete vyhrát myš Logitech MX518 Stačí se přidat do jedné z part Re-Play a porazit vaše protivníky. Nepropásněte příležitost porazit i nás!

Jak najdeš naše party? V seznamu part ve hře si vyhledej RePlay a přidej se do jedné, v níž je volné místo! Až budeš v partě, vstup uvnitř do miniligy Liga mistrů a poté se jen ujisti, že máš v turnaji hotový tým. Teď jsi jak v turnaji, tak přímo v soutěži Re-Play.cz!

MX518

Ty nejúspěšnější hráče z minulého kola jsme kontaktovali prostřednictvím emailu a výhry jsou již na cestě k nim.

(Visited 71 times, 1 visits today)

You might be interested in