Přidej se do naší ligy v Sazka Fantasy a překonej naši sestavu ve třetím kole!

Máte v sobě skrytého trenéra? Dokažte to v soutěži Sazka Fantasy a poražte nás v Lize mistrů!

Svatyni naší virtuální jedenáctky protentokráte střeží brankář PSG Keylor Navas. Před ním jsou v obranném šiku jeho spoluhráč Abdou Diallou, neapolský Giovanni DiLorenzo a obránce Ajaxu Sergiño Dest. Ani jeden z celků nemá na programu těžkého soupeře.

Zálohu tvoří zástupce pražské Slavie Nicolae Stanciu (Slavii proti Barceloně věříme!), dále Mislav Oršić z Dynama Záhřeb, který se v prvním kole blýskl hattrickem, Japonec Takumi Mihamino ze Salzburgu a doplňuje je Corentin Tolisso z Bayernu Mnichov.

U Bayernu zůstaneme – dalšího jeho zástupce, Roberta Lewandowskeho, najdeme v útoku. Vedle něj „nastoupí“ hvězda Juventusu Cristiano Ronaldo (jako kapitán) a doplní je šutér Solnohradu Erling Braut Håland.

Co Čech, to trenér. Sestav lepší tým a poraz nás v Lize mistrů

Připojte se k Sazka Fantasy a poperte se o 50 000 Kč, registrovat se můžete zde. V tomto kole můžete vyhrát myš Logitech G518. Stačí se přidat do jedné z part Re-Play a porazit vaše protivníky. Nepropásněte příležitost porazit i nás!

Jak najdeš naše party? V seznamu part ve hře si vyhledej RePlay a přidej se do jedné, v níž je volné místo! Až budeš v partě, vstup uvnitř do miniligy Liga mistrů a poté se jen ujisti, že máš v turnaji hotový tým. Teď jsi jak v turnaji, tak přímo v soutěži Re-Play.cz!

Výherci posledního kola byli kontaktováni prostřednictvím emailu a putují k nim zasloužené odměny. Gratulujeme!

(Visited 155 times, 1 visits today)

You might be interested in