Zasoutěž si s námi v Sazka Fantasy, zde je naše sestava pro druhé kolo!

Máte v sobě skrytého trenéra? Dokažte to v soutěži Sazka Fantasy a poražte nás v Lize mistrů!

Tentokrát tvoří zdravé jádro týmu tři hráči Realu Madrid – Alphonse Aréola, Sergio Ramos a Karim Benzema. Real čekají Bruggy a hráči Bílého baletu si budou chtít spravit chuť po úvodním utkání. Doplní je dva klíčoví hráči Slavie Praha, tedy Tomáš Souček a David Hovorka.

Dalšími vybranými jsou Branislav Ivanović, dále nováček v kádru Blaugranas Frenkie de Jong, italský záložník PSG Marco Verratti a jeho spoluhráč Edinson Cavani. Posledním hráčem je legendární útočník Cristiano Ronaldo.

Co Čech, to trenér. Sestav lepší tým a poraz nás v Lize mistrů

Připojte se k Sazka Fantasy a poperte se o 50 000 Kč, registrovat se můžete zde. V tomto kole můžete vyhrát myš Logitech MX518. Stačí se přidat do jedné z part Re-Play a porazit vaše protivníky. Nepropásněte příležitost porazit nás již v prvním kole!

Jak najdeš naše party? V seznamu part ve hře si vyhledej RePlay a přidej se do jedné, v níž je volné místo! Až budeš v partě, vstup uvnitř do miniligy Liga mistrů a poté se jen ujisti, že máš v turnaji hotový tým. Teď jsi jak v turnaji, tak přímo v soutěži Re-Play.cz!

Pozor! Změna pravidel:

Jako organizátor soutěže o periferie Logitech si vyhrazujeme právo na změnu pravidel. V rámci zachování fair play jsme byli nuceni upravit pravidla soutěže. Vzhledem k tomu, že soutěž pořádáme i na dalších webech, mohlo se stát, že by jeden soutěžící vyhrál všechny ceny. Tomu chceme předejít a dát šanci všem. Od následujícího kola získají ceny čtyři nejlepší v daném kole napříč partami uživatelů „GrunexCom“ = Grunex 1-10, „HrejCZ“ = Hrej Official 1-10, „RePlay“ = RePlay 1-10 a „Kvetan“ = TheTop 1-30.

Aktuální kolo z naší party RePlay získává uživatel xkovm01. Tento uživatel byl kontaktován prostřednictvím emailu (registrační email na SazkaFantasy.cz).

(Visited 125 times, 1 visits today)

You might be interested in