Zasoutěž si s námi v Sazka Fantasy! My už jsme si svou jedenáctku zvolili.

Máte v sobě skrytého trenéra? Dokažte to v soutěži Sazka Fantasy a poražte nás v Lize mistrů!

Sestava pro 1. kolo

Jak jste si jistě všimli, převažují v námi vybraném týmu hráči Bayernu. Jako kapitána jsme vybrali útočníka Roberta Lewandovskeho, důvod je prostý – Bayern čeká papírově slabý soupeř a očekáváme, že se to podepíše na bodovém zisku hráčů a útočníků obzvlášť. Dále jsme vsadili na dva talentované záložníky Bayeru Leverkusen – Kaie Havertze a Leona Baileyho. Tyto doplňují dva hráči z Tottenhamu – brankář Hugo Lloris a útočník Harry Kane.

V neposlední řadě sázíme na výkon stopera Benficy André Almeidy a kanonýra Barcelony Luise Suáreze. Překvapením může být obránce Slavie David Hovorka – ten ale v zápasech podává parádní výkony a i díky němu inkasovala Slavia v posledních deseti soutěžních utkáních pouze dvě branky.

Co Čech, to trenér. Sestav lepší tým a poraz nás v Lize mistrů

Připojte se k Sazka Fantasy a poperte se o 50 000 Kč, registrovat se můžete zde. V prvním kole můžete vyhrát myš Logitech G502. Stačí se přidat do jedné z part Re-Play a porazit vaše protivníky. Nepropásněte příležitost porazit nás již v prvním kole!

Logitech G502 Lightspeed

Jak najdeš naše party? V seznamu part ve hře si vyhledej RePlay a přidej se do jedné, v níž je volné místo! Až budeš v partě, vstup uvnitř do miniligy Liga mistrů a poté se jen ujisti, že máš v turnaji hotový tým. Teď jsi jak v turnaji, tak přímo v soutěži Re-Play.cz!

(Visited 225 times, 1 visits today)

You might be interested in