Co Čech, to trenér. Sestav lepší tým a poraz nás v Lize mistrů

Říká se, že co Čech, to trenér. Zcela jistě někteří z vás prohání své hráče ve fotbalovém simulátoru FIFA. Zvládli byste ale sestavit tým z reálných fotbalistů tak, abyste porazili další virtuální trenéry? Baví vás tipovat výsledky zápasů, předvídat výkony jednotlivých hráčů a odhadovat jejich dopad na utkání? Soupeříte rádi a chcete dokázat, že jste lepší, než ostatní?

Pokud jste odpověděli „ano“ na kteroukoliv z předchozích otázek, je tu pro vás soutěž Sazka Fantasy. Kromě možnosti hrát o ceny za 50000 Kč vám nabízíme jedinečnou možnost utkat se s námi z Re-Playe a porazit nás ve fantasy Lize mistrů.

Co Čech, to trenér. Sestav lepší tým a poraz nás v Lize mistrů

Kromě finanční odměny můžete soutěžit i o periferie Logitech! Mezi cenami naleznete myš Logitech G502, sluchátka Logitech G Pro X, klávesnici Logitech G413 Carbon nebo myš Logitech G MX518.

Bezdrátová herní myš Logitech G502

Stačí se jen registrovat zde a přidat se do jedné z part Re-Play. Jak najdete naše party? V seznamu part ve hře si vyhledejte RePlay a přidejte se do jedné, v níž je volné místo! Až budete v partě, vstup uvnitř do miniligy Liga mistrů a poté se jen ujistěte, že máte v turnaji hotový tým. Teď jste jak v turnaji, tak přímo v soutěži Re-Play.cz! Děkujeme partnerům Logitech a CZC.cz.

Zapojte se nyní a nepropásněte možnost nandat to ostatním. Nezapomeňte, že ke hře je možno přizvat i kamarády a bojovat mezi sebou. 

(Visited 235 times, 1 visits today)

You might be interested in