Rozdrťte své protivníky v Mortal Kombat 11 Cupu a vyhrajte luxusní monitory od ZOWIE

Probuďte v sobě duši bojovníka a přijďte vyrvat pár kostí či orgánů z těl svých soupeřů. Grunex, společnost Czech Arcade a distributorská společnost Cenega, stojící za takovými tituly jako například Rage 2 nebo Borderlands 3, pořádají s partnerem ZOWIE by BenQ turnaj v nejnovějším díle legendární mlátičky Mortal Kombat 11. Vlastníte-li PlayStation 4 s touto hrou, můžete si i vy na turnaji dojít pro celkové vítězství a je o co hrát. Ti nejlepší si odnesou kromě finanční odměny i esportové monitory od značky ZOWIE by BenQ.

Jak bude turnaj probíhat?

Svoji kvalitu budete muset nejprve dokázat v online kvalifikacích. K dispozici máte dvě. Z těchto kvalifikací poté postoupí nejlepší čtyřka hráčů do offline finále. Pokud by vám ale online prostředí nesedělo, poslední finalisté budou vybráni v offline kvalifikaci, odkud postoupí osm nejlepších.

Šestnáct finalistů nakonec změří síly na offline eventu v pražském Re-Play studiu. Všechny kvalifikace i offline finále se odehrají klasickým turnajovým pavoukem. Offline kvalifikace se odehraje ještě před finále v ten samý den na stejném místě.

Co si odnesou nejlepší bojovníci?

Pro trojici nejlepších hráčů jsou připraveny tyto ceny:

Zaregistruj se do turnaje už nyní!

Registrace je otevřená všem hráčům z Česka a Slovenska. Počet účastníků v turnaji není nijak omezen.

K registraci je potřeba si založit Grunex účet (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistrovat do turnaje zde:

Tak začněte trénovat, váš ovladač by neměl vychladnout, protože v tomto turnaji stojí výhry za to!

Projekt pořádá společnost Cenega společně se značkou ZOWIE by BenQ

Společnost CENEGA CZECH se již od roku 1996 zabývá velkoobchodní distribucí videoher pro PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch a další platformy. V našem portfoliu naleznete také licencované zboží s herní tématikou Good Loot.

Společnost CENEGA CZECH zastupuje v České republice a na Slovensku kompletní portfolio produktů několika renomovaných herních vydavatelů, které se řadí k absolutní špičce v oblasti herního průmyslu – jako je Bethesda Softworks, Sega, Capcom, Warner Bros., Square Enix, Take 2 nebo Bandai Namco. Mezi naše odběratele se řadí například JRC Gamecentrum, Xzone, Alza, Datart a další prodejci.


(Visited 247 times, 1 visits today)

You might be interested in