Sledujte národní ligu Hitpoint Masters!

Každý fanoušek hry League of Legends by měl v následujících týdnech zbystřit. Přichází totiž jarní sezóna populární československé ligy Hitpoint Masters, která se může již od minulého roku  pyšnit ERL licencí od Riot Games a je tak s ostatními regiony součástí velké kvalifikace do prestižního evropského poháru European Masters.

Opět se tedy celkem šest nejlepších týmů z České a Slovenské republiky utká o slavný pohár a možnost hrdě reprezentovat domácí scénu v zahraničí. Podaří se nám letos konečně také prosadit mezi evropskou špičkou? Budeme korunovat nového krále ligy?

Loňský rok ovládla v obou sezónách jasně eSuba, ale bohužel v silné konkurenci se jí pak nepodařilo uhrát slušný výsledek. Je čas ukázat sílu českoslovneské scény! Sezóna bude trvat pět týdnů, kdy každý s každým odehraje jednu BO3 sérii. Hrací den bude tentokrát vždy v neděli s jedinou vyjímkou v rámci základní části. Vždy se tak odehrají tři zápasy za sebou.
V třetí domácí European Regional League budou bojovat eSuba, Inside Games a nově kvalifikovaní eXtatus, Vikingekrig, Inaequalis a AS Trenčín. Právě posledně jmenovaný tým je velkou novinkou! Poprvé v historii se u nás do soutěžě zapojuje po vzoru zahraníčí fotbalový klub! Jde o přední slovenský tým, který poskládal velmi silnou sestavu a pokusí se sesadit z trůnu eSubu.
Velké finále a oblíbená herní show LEGENDS #3 bylo ohlášeno organizátory na víkend 23./24. března ve Svitavách. Určitě si nezapomeňte zapsat do kalendáře a dorazit do pověstného svitavského kotle, který vždy nabízí nezapomenutelnou atmosféru a herní zážitky!
Všechny zápasy budou živě vysílány na Twitch kanále twitch.tv/hitpointcz za komentářů Petra „Xnapy“ Jiráka, Pavla „Mozilla“ Klabana a Romana „Vary May“ Dufka. Ve studiu bude přítomen také moderátor a král gamingu Ondřej „smOke“ Báča.
Informace o týmech, sestavách a harmonogram najdete na www.hitpoint.cz. Nezapomeňte sledovat také sociální sítě instagram.com/hitpointcz a facebook.com/hitpoint.cz.
Záznam letního finále mezi eSubou a Inside Games
 
První zápasy začínají již tuto neděli, a tedy 17. února od 14.30!
(Visited 183 times, 1 visits today)

You might be interested in