Twitch kanál CZCtv slaví půl roku od spuštění a přidává nové tváře

V září minulého roku se rozhodl internetový obchod s počítači a elektronikou CZC.cz spustit vlastní obsah na populární platformě Twitch.tv, ve kterém pravidelně již více než 5 měsíců přináší herní obsah pro široké spektrum divácké základny.

Za tuto krátkou dobu si CZC.cz našlo na 9 tisíc followers, kteří shlédli více než 350 hodin pravidelného obsahu. Mezi nejúspěšnější se zařadil herní podcast REWIND v podání populárních influencerů. Své místo na slunci vydobyli také pravidelné turnaje v PUBG, CS:GO a League of Legends, kterých se ujali Cobra, Deethane a Xnapy.

Zaběhlý koncept funguje velmi dobře a proto se CZC.cz rozhodlo pokračovat v nastaveném trendu a k výše zmíněným stálicím se přidává také Emerickson, nadšený hráč FIFA 19, Blade profesionální hráč CS:GO a rozšíření spolupráce se dočkal Xnapy, který nyní vlastní speciální CZC.PC aby poskytl divákům ještě lepší zážitek a další kvalitní obsah.

Twitch kanál CZCtv každý všední den nabízí zajímavý herní obsah. Přijďte se přesvědčit na vlastní oči na twitch.tv/CZCtv

(Visited 311 times, 1 visits today)

You might be interested in