RE-PLAY 2.0 – oznámení

Vážení hráči, diváci a příznivci RE-PLAYE,

tak je to tady. Jednou to zkrátka přijít muselo a po dlouhých osmi letech nastal čas na velké změny v koncepci herního pořadu RE-PLAY. Jeho nové podobě říkáme pracovně RE-PLAY 2.0 a jak už z názvu vyplývá, mění se toho opravdu hodně. Vlastně skoro všechno.

Na první pohled nejviditelnější je změna na pozici moderátorů. Alžběta s Mikolášem se rozhodli využít nabídky jiné velké společnosti, které jako malé produkční studio tvořené hráči jednoduše nemůžeme konkurovat. Uvidíte se s nimi ještě dva díly, načež na konci ledna v našem pořadu skončí. Chtěli bychom jim poděkovat za jejich práci i spoustu zábavy, kterou nám (a hlavně vám!) dlouhá léta přinášeli a přejeme jim hodně úspěchů v jejich příštím působišti.

RE-PLAY i nadále zůstane nezávislým pořadem tvořeným hráči a i nadále si nás budete moci naladit na stanici Prima COOL. Díváme se ale dopředu a tuto změnu využíváme k radikální proměně koncepce pořadu, jeho podoby i týmu tvůrců. Na šéfredaktorský post po Bětce nastupuje Honza Modrák, jeden z nejzkušenějších herních novinářů u nás, který momentálně šéfuje i časopisu SCORE. Není to jen náhoda, úzké propojení s legendárním herním časopisem pořadu (i časopisu) určitě prospěje. Honza také buduje nový tým autorů a jeho hlavním úkolem je připravit pro vás každý týden zábavný a informativní obsah pořadu.

A teď konečně k tomu, co vás zajímá asi nejvíc – kdo se vám představí v roli nových moderátorů. Hlavním kritériem při výběru bylo, aby šlo o zkušené hráče, kteří se dobře cítí před kamerou. Prvním novým moderátorem se stal populární streamer Oldřich Štěrba, kterého můžete znát z jeho každodenních streamů na Twitchi pod přezdívkou ArcadeBulls. Profíků, kteří jsou schopni uživit se streamováním, v naší zemi stále není mnoho a více než 40 tisíc diváků je nejlepším důkazem Bejkových kvalit. Před kamerou vedle něj uvidíte Dominika Vysloužila alias Cerberose, kterého už hezkých pár měsíců znáte z RE-PLAY Facebooku, kde streamuje hry a stará se o komunitu. Třetím do party je zkušený Martin Rota se skvělým přehledem v herní scéně, od něhož očekáváme, že do pořadu přinese svůj osobitý nadhled. Novinkami ze světa her a esportu pak trio moderátorů doplní Gabriela Wróbel.

Jsme si vědomi toho, jak obtížné bývá prosadit změnu proti síle zvyku a jak těžké bude adekvátně nahradit dvojici moderátorů, jakou byla Bětka s Tukanem. Jádro, které tu bylo v RE-PLAY od začátku, však zůstává a pokračuje dál. Do tvorby nové podoby RE-PLAYe jsme se vrhli s obrovským nadšením a nová sestava moderátorů je pouze jednou z dlouhé řady změn, které plánujeme. Zásadní inovace chystáme v celé koncepci pořadu a dočkáte se mimo jiné nových rubrik nebo vylepšené grafiky. Dali jsme do toho všechny naše síly a nemůžeme se dočkat, až vám RE-PLAY 2.0 poprvé představíme.

Rádi bychom také poděkovali partnerům, kteří novému konceptu RE-PLAY věří a podporují nás nadále, především CZC.cz, Connect IT a Hernikupony.cz.

Zakroužkujte si v kalendáři důležité datum. První díl odvysíláme na Prima COOL v sobotu 2. 2. 2019. Napjatě očekáváme vaše reakce a pevně doufáme, že se vám bude nový RE-PLAY líbit.

Hrajte s námi!

Za celou redakci RE-PLAY,

Vojtěch Novák a Jan Modrák

 

 

 

Oldřich Štěrba – Arcadebulls
Na konci roku 2018 odešel z dobře placené práce „ajťáka“ a začal na plný úvazek streamovat na platformě Twitch. Nabral už velkou základnu fanoušků odběratelů a má velký přehled jak o nových hrách, tak o old-schoolových titulech.

Dominik Vysloužil – Cerberos
Výherce RE-PLAY soutěže o nejlepšího letsplayera. Nejen, že vyhrál grafickou kartu, ale s ní i pozvánku do RE-PLAY týmu a už půl roku baví fanoušky na Facebooku svými novinkami a streamy z nových her.

Martin Rota – Martin nepotřebuje přezdívku, ten se s COOL jménem narodil
Hráč, cosplayer, vědátor, bavič, a především dlouholetý hráč, což byste z jeho výkonů při hraní možná ani nepoznali. Rozsah jeho herních znalostí je zastíněn snad jen jeho domýšlivostí a velikostí herní sbírky. My ho ale stejně máme rádi.

 

 

 

(Visited 26083 times, 1 visits today)

You might be interested in

Comment (17)

 1. Snad to nebude taková ráná jako novej top gear po clarkson a spol.A hlavně snad se koněčne ustálí vysílací čas.

 2. Pokud tam bude Rota, tak na to koukat nebudu a nejsem sám. Modrák je super .

 3. Tak uvidíme. Na první díl se určitě podívám. Snad to bude stát za to. A když ne, tak co, na zklamání jsem od Vás už zvyklý (viz projekt na Startovači)

 4. Pokud tam bude Rota začnu na Re-play koukat pravidelně. Jeden z mála lidí co má vysokou úroveň.

 5. Všiml jsem si že každej kdo považuje Rotu za chytráka má nízké sebevědomí.
  Sry bro za urážku ale fakt to tak je.

 6. Bojim se, aby ten velkej počet moderátorů tomu pořadu spíš neublížil než pomoh. Stejně jako to bylo už ve zmíněným pořadu Hrajeme s Alim. Komentovat moderátory nebudu, protože neznám ani jednoho. Asi proto že jsou velký nuly a teprv začínaji..

 7. Jsem zvědavá na nový koncept i obsazení 🙂 Osobně sleduju ArcadeBulla i Martina Rotu, Cerberose ani slečnu Gabrielu Wróbel moc neznám každopádně se těším co přinese první díl a obrázek si na ,,nový,, RE-PLAY udělám až po shléhnutí. Nechápu proč lidi který ještě ani neviděli první díl mají potřebu odepsat nový projekt jen kvůli tomu že se tam objeví člověk který jim nesedne. Spláchněte svoje předsudky a dejte tomu šanci. Tyhle lidi se pro nás snaží vytvořit něco novýho, u čeho se zabavíme a budem to rádi sledovat (tak je všechny přestaňte srážet dřív něž nám stihnou cokoliv představit). Držím palce celý partě lidí kteří se na tom podílí a čekám čím nás překvapíte 🙂

 8. Arcadebulla moc nemusím, na koho se těším je martin rota, podle mě dá tomu pořadu takovou tu šťávu (tím svým hlasem, který zní permanentně naštvaně)

 9. Tak hlavně splnit kvóty na ženský a ehm… černochy…

 10. Jsem rád za změnu, Alžbětu a Mikoláše sem nikdy nemusel, doufám že mě to začne zvonu bavit.

 11. Tak novej impuls Replay potreboval jako sul a to doslova a do pismene. Uz to byla velka nuda jako kdyz Vam zevsedni dlouholety vztah s partnerem. Jsem zvedav na kolik se nova forma poradu povede a dostoji proklamovane verzi 2.0

 12. Konečne zmiznú tí dvaja herci. Moderovať by to mali víťazi turnajov ( v príslušnej kategórii), ktorí majú čas.

 13. Všechno jednou končí. Protože si na nový formát zvykat nechci tak pro mě končí tedy i Re-Play. Naštěstí existují i jiné pořady.

Comments are closed.