CZC.cz iSport FIFA 19 Cup o 50 000 Kč a profi eSport smlouvu

Na konec roku jsme si pro vás ve spolupráci s portálem iSport.cz a partnery projektu připravili speciální sérii online turnajů na PS4 ve FIFA 19, která vyvrcholí offline finálem 8. 12. v pražském multikině Premiere Cinemas v Hostivaři!

iSport.cz vstupuje do světa eSportu a to pěkně zostra! Nejen, že si s partnery CZC.czPlayStationO2 TVCorny a Fortunou připravil sérii čtyř online kvalifikačních FIFA 19 turnajů, ale nachystánu má i profesionální eSport smlouvu a 50 000 Kč prizemoney pro finálový turnaj. Pojďme si celý koncept představit blíže.

Online kvalifikační turnaje

Přihlaste se zdarma do kvalifikačních online turnajů na webu iSport.cz nebo Grunexu. Budeme hrát FIFA 19 na PlayStation 4 a otevřeny jsou čtyři kvalifikace:

Každá online kvalifikace bude otevřena pro max. 256 hráčů. Pokud se zúčastníte kvalifikačního turnaje a nepostoupíte do online finále, můžete se zúčastnit i dalších kvalifikací. Všechny online kvalifikace se odehrají systémem jednoduchého pavouka Single Elimination ve formátu BO3 (tudíž se hraje „na dva vítězené zápasy ve hře“. Výsledek může skončit 2:0 nebo 2:1 a opačně). Každý účastník online kvalifikace získá voucher na slevu 100 Kč v obchodu CZC.cz při objednávce nad tisíc korun.

Online finále 1. 12. 2018

Nejlepších 28 hráčů z online kvalifikací postoupí do online finále a doplní je 4 divoké karty partnerů projektu, konkrétně CornyCZC.czO2 TV a Fortuny. Divokou kartu z pohledu hráče nelze získat. Online finále pro celkem 32 hráčů proběhne v sobotu 1. 12. 2018 od 17:00.

Hráči budou rozděleni do osmi skupin po čtyřech hráčích. V základní skupině odehrají zápasy každý s každým ve formátu BO2 (tudíž výsledek může skončit 2:0 nebo 1:1). Umístění v základní skupině určuje rozlosování Single Elimination (jednoduchý pavouk) Play-Off , kde se spolu hráči utkají křížovým systémem (vítěz skupiny A s posledním hráčem skupiny H atd.) ve formátu BO3. Nejlepších 8 hráčů postoupí na offline finále.

Offline finále 8. 12. 2018

CZC.cz iSport FIFA 19 turnaj vyvrcholí druhou adventní sobotu 8. 12. v pražském multikině Premiere Cinemas v Hostivaři. Kromě finálového turnaje vás čeká bohatý doprovodný program, kde nebudou chybět fotbalisté české reprezentace, komentátoři O2 TV, moderátor a fotbalový fanda Mikoláš Tuček a řada dalších celebrit jak ze světa fotbalu, tak i toho virtuálního. Přesný harmonogram vám přineseme později. Finále bude streamované na facebooku deníku Sport a Twitch kanále CZCtv. Těšit se můžete na stabilní stream, protože kvalitní internetové připojení na offline finále zajistí společnost Ha-vel.

Prizemoney

Veškeré níže uvedené ceny platí pro offline finále turnaje.

  • 1. místo – 25 000 Kč
  • 2. místo – 12 000 Kč
  • 3. místo –  6 000 Kč
  • 4. místo –  3 000 Kč
  • 5. – 8. místo – 1 000 Kč

Pro řadu hráčů ale největší motivací možná nebudou finanční odměny, ale půlroční profesionální eSport smlouva s portálem iSport.cz! Tuto smlouvu získá jeden z finalistů turnaje, ale vítěz to být nemusí (více informací najdete v pravidlech turnaje přímo v odkazu turnaje).

Přihlášení, pravidla a další podrobnosti najdete na Grunex.com

(Visited 354 times, 1 visits today)

You might be interested in