Anthem ukázalo trailer o příběhu + přesné datum dema

BioWare zveřejnilo nový trailer z očekávaného Anthem. Ten přibližuje příběh a vysvětluje, jak bude příběhové vyprávění fungovat ve světě, který sdílíte s ostatními hráči. Zatímco svět se bude vyvíjet stejně pro všechny, každý hráč má dostat možnost prožít vlastní osobní příběh. Bude jen na vás, jestli se pustíte do vedlejších úkolů s cílem odhalit o světě Anthem to, co zajímá právě vás.

Nechybí ani detailní ukázka hlavního města, kde budete trávit čas mezi misemi a budete moci rozvíjet vztahy s místními.

Také už přesně víme, kdy si Anthem vyzkoušíme s předstihem. Demo bude ke stažení od 1. února příštího roku, takže zhruba tři týdny před vydáním hry. Zatím je oficiálně určené pro předobjednávky a předplatitele EA Access a Origin Access. EA ale slibuje, že později zveřejní další možnosti, jak si demo zkusit.

Samotná demoverze má být “demo ze staré školy” a existuje proto, aby vám ukázala, co Anthem nabízí. Nepůjde tak o žádný krátký test on-line infrastruktury, ale o tradiční ochutnávku hry.

Anthem vyjde 22. února pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Od 15. února bude dostupná zkušební verze pro Origin Access a EA Access.

(Visited 705 times, 1 visits today)

You might be interested in