RE-PLAY 8s33

featuring

Nejdřív se ale Re-play podívá tak trochu do českých luhů a hájů. Sdělí vám totiž své dojmy z české multiplayerové survival akce Vigor, která je dostupná exkluzivně na Xbox. V sobotu tak uvidíte, jak tento kousek zatím vypadá, co vše obnáší a čím se snaží v rámci žánru zaujmout.

Pokud jsou vám ale deštné pralesy bližší než norská krajina, v níž se Vigor odehrává, tak jistě oceníte další pořádnou dávku informací o akční adventuře Shadow of the Tomb Raider. Tyto novinky vám Re-play přivezl z Varšavy a můžete si být jisti, že se dozvíte spoustu zajímavé, co jste před tím nevěděli. Re-play navíc přidá i spoustu dosud neviděných ukázek, takže je rozhodně nač se těšit.

Ze světa velkých her se pak Re-play přenese do říše nezávislých titulů. Zrecenzuje vám totiž originální stealth hru se svérázným humorem, která nese název Serial Cleaner. Pokud vás zajímá, jaké to je uklízet mrtvá těla na místě činu, tak pak vás jistě bude zajímat i tato humorná hříčka. Jak moc je reálně zábavná vám Re-play poví už tuto sobotu.

A u nezávislého titulu pak Re-play zůstane i v recenzi na stealth akční adventuru We Happy Few, která je sice plná křečovitých úsměvů, ale smích moc nevyvolává. Re-play vám prozradí, jak moc se hra změnila od předběžného přístupu z roku 2016, jaké všechny žánry se snaží zahrnout a jak se jí to daří. A nejen to.

(Visited 1964 times, 1 visits today)

You might be interested in